Dům a zahrada

Venkovní rolety na okna umocní ochranu i pohodlí vašeho soukromí

Pro koho je na prvním místě ochrana majetku či soukromí, jedná se v tomto případě o zcela vhodné řešení. Nejedná se pouze o eliminaci pohledu zvenčí, ale rovněž i o efektivní ochranu proti vandalům a zlodějům.

Dokonalé zatemnění. Žádné žaluzie nejsou schopny zatemnit tak, jako je tomu v případě venkovní rolety na okna. Zde je dosažena účinnost na sto procent. Do interiéru nepronikne ani pouhý proužek světla.

modrá okenice

Zkrátka po zatažení je v místnosti tma, jako bývá v noci. Tím tak je i reálné jít spát ve dne, například po návratu z noční směny. Díky absolutní tmě v interiéru je tak i spánek ve dne mnohem příjemnější záležitostí. A naopak si ráno lze přispat, neboť vás neruší pronikání slunečních paprsků.

Intenzitu slunečního svitu si lze regulovat dle vlastního požadavku, neboť je snadná nastavitelnost.

Mezi výhodu náleží i snížení hluku. Zejména ideální řešení pro ty, kdo bydlí u rušné silnice. Velmi efektivní účinek. Stejně tak je eliminace hluku v rámci nepříznivých podmínek, tj. silný vítr, prudký déšť apod. Zkátka plní funkci v rámci dokonalé protihlukové ochrany.

Při adekvátním výběru venkovní rolety na okna máte záruku i v úspoře. Je zvýšena tepelná ochrana v místech stavebního otvoru, tj. okna a dveře. Vzhledem k tomu, že zároveň chrání okna před povětrnostními vlivy, tím tak je prodloužena jejich životnost.

růžová roleta

V létě naopak udržují nepropustnost slunečního světla, čímž dochází k příjemnému klima v místnosti. Působí tímto částečně jako klimatizace. A ještě fungují coby zábrana úniku tepla nejen v zimním období.

Vzhledem nabídce sortimentu a různého barevného provedení dotvářejí design domu. Svým vzhledem bezpochyby upoutají rovněž pozornost, neboť působí velmi moderně.

Pozitivní je, že nevyžadují náročnou údržbu a péči. Postačí jen občasné mechanické umytí. Je zde eliminace možnosti, že by došlo k nějakému pokazení apod.


You may also like